RÓŻNE OBLICZA POLITYKI

Biedroń nie będzie kandydował w Słupsku. Idzie po więcej?

Szanowni Państwo,
Do części z Państwa z pewnością dotarły już informacje, że nie będę kandydował w zbliżających się wyborach na urząd prezydenta miasta.

To nie była łatwa decyzja. Z dumą mogę powiedzieć, że w te cztery lata udało nam się stworzyć miasto, które jest sprawnie zarządzane i odpowiada na potrzeby mieszkanek i mieszkańców. To w Słupsku poznałem prawdziwe problemy i wyzwania, z którymi na co dzień mierzą się Polki i Polacy. Problemy i wyzwania, których często politycy z Wiejskiej nie dostrzegają.

Nie podjąłbym tej decyzji, gdybym nie miał pewności, że pozostawiam Słupsk w najlepszych rękach. Od czterech lat moją najbliższą współpracowniczką jest Krystyna Danilecka – Wojewódzka, wiceprezydentka miasta. To wieloletnia radna, dyrektorka szkoły, przedsiębiorczyni. Osoba nieugięta, pracowita i niebywale kompetentna. Jestem pewien, że nie tylko utrzyma Słupsk na właściwym kursie, ale poprowadzi miasto do licznych sukcesów.

Jak Państwo się domyślacie, zdecydowałem tak, bo rozpoczynam nowy rozdział. Czas na pracę nie tylko dla Słupska, ale także dla całej Polski!

Jeżdżąc po kraju, słyszałem dużo rozgoryczenia sytuacją polityczną, ale jeszcze więcej pomysłów, jak uczynić Polskę lepszą. Czułem twórczą energię Polek i Polaków. To olbrzymi, niewykorzystany potencjał. Dlatego w najbliższym czasie udam się w podróż po Polsce, by zaprosić do współpracy wszystkie osoby, które – tak jak ja – chcą zmiany. Chcę razem z nimi budować bliski ludziom, nowoczesny program dla Polski. Polska dziś potrzebuje odnowy!

Zachęcam również, do obejrzenia wystąpienia, w którym opowiadam więcej o motywach mojej decyzji [link do orędzia] oraz transmisji jutrzejszej konferencji prasowej (4 września) o godz. 13:30 na moim profilu na Facebook’u.

Dziękuję i do zobaczenia

Robert Biedroń
robertbiedron.pl

11 komentarzy

11 Comments

  1. Kryst.

    19 września 2018 at 10:38

    A ja myślałam że chłopcy uścisną sobie dłonie w Ełku.

  2. Gal. Ewa

    14 września 2018 at 10:41

    Ja posłucham Biedronia bo byłam na spotkaniu. Zagłosuje na kobietę Panią Wojciechowską Głównie dlatego że my kobiety musimy być solidarne i dlatego że znam jej kompetencje a moja córka uczęszcza do szkoły artystycznej której projekt napisała Pani Anna.

    • B.B

      14 września 2018 at 11:30

      A ja posłucham mojego syna ! Zagłosuję na chłopaka. Głównie dlatego, że my mężczyźni musimy być solidarni i dla tego, że mój syn często chodzi na promenadę razem ze swoją babcią (75 lat)

      • Dar

        14 września 2018 at 14:17

        Chodzi na promenadę na którą projekt napisała Pani Anna Wojciechowska.

      • Jani.

        14 września 2018 at 14:19

        Możesz podpowiedzieć gdzie ty widzisz chłopaka.

        • Wyborca Tuwima

          14 września 2018 at 14:23

          Ja widzę 4 narzeczone przed każdymi wyborami. Osobiście A informował i przedstawiał ta czwarta odeszła niestety przed tymi wyborami. Ma pecha Pan A.

  3. Mieszkaniec

    3 września 2018 at 20:30

    Zadłużyć miasto na blisko 100 mln potrafi każdy. Potem spakować manatki i urządzić się w sejmie z list Pisu jak planuje a dożywotnim zadłużeniem niech się martwią mieszkańcy. Ja TA „wykonałem zadanie”

  4. Jo.

    3 września 2018 at 14:13

    Do wyborcy, to nie ta klasa. Byłam na spotkaniu z Panem Biedroniem w Ełku. Po kilku zdaniach miał poparcie całej sali. Po kilku następnych chwilach fotografował się z przeciwnikami. U nas włodarz nie odzywa się do wojta 4 lata. Powtarzam to nie ta klasa. To przepaść.

  5. Wyborcy

    3 września 2018 at 14:03

    Panie TA miej pan odwagę idź pan w ślady Pana Biedronia. 12 LAT to pokolenie. Mówimy dość.

  6. Dan.

    3 września 2018 at 13:53

    W Ełku potrzebny ktoś kto ma normalna rodzinę i wie co to wychowanie dzieci. Ktoś kto naprawi napięta atmosferę w urzędzie i mieście gdzie pełno konfliktów. Dlatego zagłosuje z mężem na Panią Annę Wojciechowską i myślę że mieszkańcy Naszego Miasta zrobią podobnie.

  7. Dar.

    3 września 2018 at 13:47

    Pan Biedroń nie klei wariata. Pierwsza zastępca kobieta. A w Ełku od końca wojny nie przyszło nikomu na myśl zaproponować choćby vice. Ostatnie 12 lat to w ogóle dystans od kobiet na wysokich stanowiskach, w spółkach faceci vice prezydenci faceci. Potem pretensje że są złośliwe komentarze. Pora w końcu powiedzieć dość nie tylko dlatego. Miasto zadłużone makabrycznie 80 mln. Konflikt że wszystkimi nawet potrzebnymi miastu jak woda. Planowana sprzedaż spółek. Nie dajmy się oszukać że się podobno wycofano. Pomysły tej ekipy się wyczerpaly dlatego sięgną po handel spółkami ponownie gdyby mieli taka okazję. Woda w jeziorze to ściek a nikt nie raczy tego potwierdzić albo zdementować. . A może to strach, powiem kąpcie się a tu się rozchorują. Zaufanie tej władzy legło w gruzach. Wycieczka o poparcie PiS do Warszawy a potem dziwne wypowiedzi. Mamy teraz tę okazję zmienić 12 lat to pokolenie, podobne byłoby albo gorsze następne aż 5 lat. Nie dopuścimy do tego.

zostaw odpowiedź

To Top