Miasto-gazeta.pl
ełcki portal informacyjny

I miejsca MKB „Mazur”

W dniach 03-04.06.2017 w Białymstoku odbył się II Ogólnopolski Turniej Bokserski Grand Prix Białegostoku. Startowało około 100 zawodników z 17 klubów z terenu całej Polski w tym zawodnicy MKB „Mazur” Ełk.

Bardzo dobrze spisał się Krukowski Adrian, który w finale kategorii wagowej 66 kg po bardzo dobrej i widowiskowej walce pokonał 3:0 Wojtczaka Dominika „Zagłębie” Konin i zajął pierwsze miejsce. Ponadto został wybrany on najlepszym zawodnikiem turnieju wśród kadetów.

Pierwsze miejsce zajął również Kulenko Tomasz MKB „Mazur” w kategorii wagowej 75 kg i Kuczewska Natalia MKB „Mazur” Ełk w kategorii wagowej 38,5 kg.

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki otrzymanej dotacji z Powiatu i UM w Ełku na rozwój sportu dzieci i młodzieży.

autor: Tadeusz Biryło