Lato w Ełku. Wiemy, jakie gwiazdy wystąpią

Na wczorajszej (4 kwietnia) Komisji Sportu i Turystyki omawiany był kalendarz imprez i przedsięwzięć sportowych, kulturalnych i turystycznych na 2019 rok.

Jak się okazuje, opracowanie planów imprez jest „na ostatniej prostej”, ale dyrektorzy jednostek organizacyjnych powoli zdradzają pierwsze szczegóły.

Wiadomo już, że w Ełku w ramach Mazurskiego Lata Muzycznego, organizowanego przez MOSIR, wystąpią takie gwiazdy sceny muzycznej jak Sławomir i Krzysztof Zalewski.

— Na otwarcie lata, 21 czerwca, zagra Krzysztof Zalewski, natomiast 14 lipca wystąpi Sławomir. Wstęp na obie imprezy jest bezpłatny — powiedział dyrektor MOSIR Konrad Siemienkiewicz.

Nie zabraknie też imprez, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń w naszym mieście. Po raz drugi ma odbyć się w Ełku Festiwal #będzie czytane, który w poprzednim roku cieszył się ogromną popularnością.

• Był taki rok kiedy Lady Pank dwa razy grał na plaży miejskiej w Ełku w wakacje. Ktoś pamięta?

• Jakoś przed erą Andrukiewicza napewno 🙂

• Znowu nic ciekawego, są lepsi wykonawcy… Pewnie są drożsi. To może idźmy w jakość, a nie w ilość. Mniej, ale lepiej.

• Sławomir otrzyma 100 000 zł za dwie godziny wycia. Bogate be, długu miasto stać na taki wydatek. Zadłużenie w 2006 roku 23 mln. W 2019 roku 100 mln. Zł.

• Jaki prezydent takie gwiazdy

• Sławomir. Masakra. Kto o tym zdecydował? Dyrektor,pracownik, czy ktoś inny. Mam prawo spytać. Wszak kasę dostanie z publicznej sakiewki.

• W tym mieście decyduje nieomylny pierwszy sekretarz A zwany humorzasty.

• no i znowu BADZIEWIE!!! skandal!!

• Miasto płaci 350 tys na Runageddon przy 100 milionowym zadłużeniu by uczcić 100 lecie Niepodległości Ełku. To szczytny cel przemyślany przez księgowych.

• Główne hasło Ełku to 100 mln długu na 100 lecie Niepodległości Ełku. Kolejne to 100 tysięcy za koncert Sławomira na 100 lecie Niepodległości Ełku.

• Czy w Polsce nie ma lepszych artystów. Grupa DŻEM, LADY PUNK itp…Tylko te ” WSIO POLO” !!

• Lady Pank, Kobranocka, Farben Lehre, Kult, KSU itp. czyż nie warto takich kapel zapraszać?

• ja pamiętam występy „Ogrodu Wyobraźni”w latach 70-tych

• to Ty jakiś dziadziuś leśny jesteś ? Posłuchaj ich muzyki dziś i sam zobaczysz jaki to było słabe i grafomańskie. Wokalista z cieniutkim głosem z chóru kościelnego , a nie rockowej kapeli. Ale jak grali Deep Purple to ciary chodziły po grzbiecie 🙂
        Moja Babcia mówiła , że „przed wojną to lustra były lepsze”.
        Z drugiej strony to ciekawe kto ustawia taki kiczowaty i beznadziejny zestaw „artystów” . Znowu w stosunku do muzycznych wydarzeń w Suwałkach stanowimy szczyty obciachu. Tam faktycznie zjeżdżają z całej Polski ( i nie tylko) na święto bluesa. U nas jak zwykle siara 🙁

• Jest tylko jeden w mieście który może takie rzeczy ustawiać. To nieomylny najpiękniejszy najmądrzejszy prezio

• Czy to ten śliczny?

• W 2006 roku 23 mln zł długu miasta w 2019 roku 100 mln długu lato 2019 przedstawiono program rozrywkowy finansowego bankruta. Tylko występ Sławomira kosztuje nas 100 tys zł za 2 godziny występu.