WIADOMOŚCI LOKALNE

Lato w Ełku. Wiemy, jakie gwiazdy wystąpią

foto: www.facebook.com/slawomirfunpage

Na wczorajszej (4 kwietnia) Komisji Sportu i Turystyki omawiany był kalendarz imprez i przedsięwzięć sportowych, kulturalnych i turystycznych na 2019 rok.

Jak się okazuje, opracowanie planów imprez jest „na ostatniej prostej”, ale dyrektorzy jednostek organizacyjnych powoli zdradzają pierwsze szczegóły.

Wiadomo już, że w Ełku w ramach Mazurskiego Lata Muzycznego, organizowanego przez MOSIR, wystąpią takie gwiazdy sceny muzycznej jak Sławomir i Krzysztof Zalewski.

— Na otwarcie lata, 21 czerwca, zagra Krzysztof Zalewski, natomiast 14 lipca wystąpi Sławomir. Wstęp na obie imprezy jest bezpłatny — powiedział dyrektor MOSIR Konrad Siemienkiewicz.

Nie zabraknie też imprez, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń w naszym mieście. Po raz drugi ma odbyć się w Ełku Festiwal #będzie czytane, który w poprzednim roku cieszył się ogromną popularnością.

17 komentarzy

17 Comments

  1. Avatar

    Wciąż bardziej obcy...

    11 kwietnia 2019 at 12:52

    Był taki rok kiedy Lady Pank dwa razy grał na plaży miejskiej w Ełku w wakacje. Ktoś pamięta?

    • Avatar

      Zamki na piasku

      13 kwietnia 2019 at 18:59

      Jakoś przed erą Andrukiewicza napewno 🙂

  2. Avatar

    maks

    8 kwietnia 2019 at 06:47

    Znowu nic ciekawego, są lepsi wykonawcy… Pewnie są drożsi. To może idźmy w jakość, a nie w ilość. Mniej, ale lepiej.

    • Avatar

      Widz

      15 kwietnia 2019 at 20:08

      Sławomir otrzyma 100 000 zł za dwie godziny wycia. Bogate be, długu miasto stać na taki wydatek. Zadłużenie w 2006 roku 23 mln. W 2019 roku 100 mln. Zł.

  3. Avatar

    cool

    7 kwietnia 2019 at 20:01

    Jaki prezydent takie gwiazdy

  4. Avatar

    jest super

    7 kwietnia 2019 at 06:50

    Sławomir. Masakra. Kto o tym zdecydował? Dyrektor,pracownik, czy ktoś inny. Mam prawo spytać. Wszak kasę dostanie z publicznej sakiewki.

    • Avatar

      Elczanin

      15 kwietnia 2019 at 20:10

      W tym mieście decyduje nieomylny pierwszy sekretarz A zwany humorzasty.

  5. Avatar

    jj

    6 kwietnia 2019 at 19:05

    no i znowu BADZIEWIE!!! skandal!!

  6. Avatar

    Pracownik

    5 kwietnia 2019 at 11:37

    Miasto płaci 350 tys na Runageddon przy 100 milionowym zadłużeniu by uczcić 100 lecie Niepodległości Ełku. To szczytny cel przemyślany przez księgowych.

  7. Avatar

    Ksiegowa

    5 kwietnia 2019 at 08:47

    Główne hasło Ełku to 100 mln długu na 100 lecie Niepodległości Ełku. Kolejne to 100 tysięcy za koncert Sławomira na 100 lecie Niepodległości Ełku.

  8. Avatar

    tutejszy

    5 kwietnia 2019 at 08:21

    Czy w Polsce nie ma lepszych artystów. Grupa DŻEM, LADY PUNK itp…Tylko te ” WSIO POLO” !!

    • Avatar

      Wciąż bardziej obcy...

      5 kwietnia 2019 at 09:24

      Lady Pank, Kobranocka, Farben Lehre, Kult, KSU itp. czyż nie warto takich kapel zapraszać?

    • Avatar

      cez

      5 kwietnia 2019 at 16:24

      ja pamiętam występy „Ogrodu Wyobraźni”w latach 70-tych

      • Avatar

        melonman

        5 kwietnia 2019 at 17:36

        to Ty jakiś dziadziuś leśny jesteś ? Posłuchaj ich muzyki dziś i sam zobaczysz jaki to było słabe i grafomańskie. Wokalista z cieniutkim głosem z chóru kościelnego , a nie rockowej kapeli. Ale jak grali Deep Purple to ciary chodziły po grzbiecie 🙂
        Moja Babcia mówiła , że „przed wojną to lustra były lepsze”.
        Z drugiej strony to ciekawe kto ustawia taki kiczowaty i beznadziejny zestaw „artystów” . Znowu w stosunku do muzycznych wydarzeń w Suwałkach stanowimy szczyty obciachu. Tam faktycznie zjeżdżają z całej Polski ( i nie tylko) na święto bluesa. U nas jak zwykle siara 🙁

        • Avatar

          Alina. Szyba

          5 kwietnia 2019 at 21:03

          Jest tylko jeden w mieście który może takie rzeczy ustawiać. To nieomylny najpiękniejszy najmądrzejszy prezio

          • Avatar

            Jadia

            15 kwietnia 2019 at 20:13

            Czy to ten śliczny?

  9. Avatar

    Tadeusz.

    5 kwietnia 2019 at 08:09

    W 2006 roku 23 mln zł długu miasta w 2019 roku 100 mln długu lato 2019 przedstawiono program rozrywkowy finansowego bankruta. Tylko występ Sławomira kosztuje nas 100 tys zł za 2 godziny występu.

zostaw odpowiedź

To Top