materiały nadesłane

„Niezależna trzecia władza, czy pierwsza absolutna?

„Niezależna trzecia władza, czy pierwsza absolutna?” — pod takich hasłem odbędzie się spotkanie organizowane przez Klub Obywatelski w Ełku.

1 grudnia do Ełku przyjadą Borys Budka, były minister sprawiedliwości, oraz Jacek Protas, były marszałek województwa warmińsko-mazurskiego — obecnie posłowie Platformy Obywatelskiej.

— Posłowie omawiać będą m.in. konsekwencje wprowadzanych zmian w zakresie prawa — mówi Adam Dobkowski—koordynator spotkania. —Poruszone mają być kwestie dotyczące Trybunału Konstytucyjnego, jak i zmian w szkolnictwie, które według posłów skazują samorządy na dezorientację. Wszystkich serdecznie zapraszam.

Spotkanie zaplanowano 1 grudnia o godz. 18.00 w Hotelu Rydzewski w Ełku.  Wstęp wolny.