Próbował schować narkotyki w bieliźnie. Został zatrzymany przez dzielnicowych

Zarzut handlowania narkotykami usłyszał 25-latek z gminy Kalinowo. Mężczyzna został zatrzymany przez dzielnicowych podczas kontroli jego pojazdu, kiedy policjanci znaleźli przy nim marihuanę. Więcej marihuany i meferdon policjanci znaleźli w mieszkaniu 25-latka podczas przeszukania.

Dzielnicowi z gminy Kalinowo podczas obchodu rejonu służbowego zauważyli zaparkowany samochód z trzema młodymi mężczyznami w środku. Widok policjantów wywołał poruszenie i mężczyźni zaczęli zachowywać się nerwowo. Jeden z nich wrzucił sobie za spodnie jakiś mały przedmiot.

Policjanci wylegitymowali mężczyzn i dokonali ich kontroli osobistej. Okazało się, że to, co tak usilnie próbował schować w bieliźnie mężczyzna to torebka foliowa z marihuaną.
Podczas przeszukania mieszkania 25-latka policjanci znaleźli kolejne narkotyki – marihuanę i mefedron oraz małą wagę elektroniczną.
Policjanci przesłuchali świadków i przeanalizowali zebrany w tej sprawie materiał. Okazało się także, że 25-latek handlował środkami odurzającymi. Policjanci przedstawili mu zarzut za ten czyn. Z uwagi na to, że jest to wypadek mniejszej wagi, grozi za to kara pozbawienia wolności do 2 lat.