Przyjdź na koncert i pomóż małemu Szymonowi

Przed operacją miał „tylko” chore serduszko, po niej – stał się też niepełnosprawny.

Mały ełczanin Szymon ma złożoną wrodzoną wadę serca. Przeszedł kilka operacji, pod koniec jednej z nich doszło do zatrzymania akcji serca. W wyniku niedotlenienia mózgu wystąpiły problemy neurologiczne — padaczka i niedowład spastyczny czterokończynowy. Pięć miesięcy temu Szymon przeszedł poważną operację serca, obecnie nadal walczy o odzyskanie sprawności. Intensywna rehabilitacja i opieka specjalistów są niezbędne, ponieważ pomagają przywracać mu zdrowie.

W imieniu rodziców wraz z wolontariatem ZS nr 5 w Ełku, Caritas oraz ESK serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny, na rzecz rehabilitacji, który odbędzie się w Parafii Ewangelicko-Metodystycznej Miłości Bożej w Ełku przy ul. Słowackiego w piątek,  7 lutego o godz. 17.00
W programie: licytacja przedmiotów ofiarowanych przez sponsorów, koncert uczniów ZPSM oraz gości, występ grupy tanecznej i teatralnej Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Historia Szymona tutaj