foto: google street view

Przyjdźcie jutro do ECK. Prezydenci Ełku zapraszają

Mieszkańcy Ełku, którzy chcą mieć wpływ na to, co dzieje w naszym mieście, mogą uczestniczyć w tych konsultacjach i zgłosić swoje uwagi i wnioski.

Temat wycinki drzew poruszany był już mediach społecznościowych. Z apelem do mieszkańców zwracał się m.in. na swoim profilu FB radny miejski Michał Tyszkiewicz. Swoim postem wzywa do rozwagi w zakresie przebudowy potrzebnej miastu ul. Wojska Polskiego. „ —  Z pewnością da się to przemyśleć i przynajmniej większość drzew ocalić tak jak dęby przy modernizacji ul. Kilińskiego — od mostu do ronda przy Atu. Też miały iść do wycięcia, a stoją i nie przeszkadzają kierowcom”. – pisze Tyszkiewicz.

Spotkanie odbędzie 25 października (jutro) w ECK. Wstęp wolny.

Więcej informacji na

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Ełku znak: MK-K.6220.15.2016 z dnia 11.10.2017 r. zawiadamiające społeczeństwo o przeprowadzaniu oceny oddziaływania na środowisko w ramach postępowania o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na rozbudowie ul. Wojska Polskiego w Ełku na odcinku od skrzyżowania z ul. Sikorskiego, Kajki i 11 Listopada do skrzyżowania z ul. Kościuszki wraz z budową i przebudową infrastruktury technicznej, w ramach którego odbędzie się rozprawa administracyjna w dniu 25.10.2017 r. o godz. 11:00 w budynku Ełckiego Centrum Kultury przy ul. Wojska Polskiego 47.

Obwieszczenie- LINK DO PEŁNEJ INFORMACJI- kliknij