Satyrycznie: Spieszmy się, to nam jeszcze coś wybudują

Wybory samorządowe powinny odbywać się nie na raz na cztery lata, a co roku!

Dlaczego? Bo zwykle, tuż przed wyborami, wszystko dostaje cudownego przyspieszenia.

W ostatnich miesiącach przed wyborami mnożą się jak grzyby po deszczu uroczystości związane z zakończeniem i otwarciem obiecanych  inwestycji. Rośnie troska o losy miasta, ba nawet całego kraju a głos krzyczącego ludu, nagle jest wysłuchany.

Tuż przed wyborami sprawy niemożliwe stają się możliwe, a radni, którzy totalnie olewali nas przez trzy i pół roku, teraz wysłuchują naszych próśb z nieudawanym zainteresowaniem – a zamiast rozkładania rąk w geście bezradności, pełni optymizmu i entuzjazmu zapewniają, że wszystko da się zrobić.

Zostało jeszcze kilka miesięcy do wyborów samorządowych, więc nie czekajcie! Spieszcie się ze swoimi postulatami, żądajcie, proście, bo po wyborach wszystko wróci do normy.

źródło: Internet