Wbiła nóż w plecy znajomemu. Trafiła do policyjnego aresztu

Policjanci zatrzymali 28-letnią mieszkankę Ełku, która podczas picia alkoholu ze swoimi znajomymi jednemu z nich wbiła nóż w plecy. Kobieta usłyszała zarzut uszkodzenia ciał. Teraz grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

Kilka dni temu policjanci zostali poinformowani, że w jednym z mieszkań w Ełku doszło do ugodzenia nożem 33-letniego mężczyzny. Na miejscu, w jednym z pokoi, policjanci znaleźli leżącego na brzuchu mężczyznę, który na wysokości prawej łopatki miał wbity w plecy nóż. Policjanci przed przyjazdem załogi ratownictwa medycznego udzielili rannemu pierwszej pomocy i unieruchomili wbity nóż. Po przyjeździe Pogotowia Ratunkowego mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie został mu usunięty wbity nóż.

W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali 28-letnią znajomą pokrzywdzonego. Policjanci ustali, że osoby te spotkały się u swego znajomego i we troje pili tam alkohol. W trakcie libacji doszło między nimi do kłótni, podczas której kobieta chwyciła za leżący nóż i raniła nim 33-latka.

Sprawczyni już usłyszała zarzut. Teraz grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5. Prokurator na wniosek funkcjonariuszy zastosował wobec 28-latki dozór policyjny.

nadkom. Agata Jonik