Ze smokiem na dziobie po zwycięstwo. Smocze Łodzie za nami

Renata Szymaszko
Publikacja Czerwiec 10, 2017, 4:41 pm
2 mins

Siła, determinacja, zgrana załoga, smok na dziobie i uśmiech na twarzy – to klucz do zwycięstwa w wyścigach Smoczych Łodzi. To już 8. edycja tego wydarzenia, organizowana przez Starostwo Powiatowe w Ełku i MOS.

W tym roku zabawa sportowa zgromadziła 24 drużyny: Imperium Siły, Wydział Żandarmerii Wojskowej, MMA Ełk, PWiK Ełk, Straż Pożarna w Ełku, Porta, Hardcross, Szkło, Szkoła Policealna w Ełku, PUK Ełk, Organizatorzy, WSG Ełk, Imperium Siły (mieszana), 108 Szpital Wojskowy w Ełku, PWiK z gwiazdami, Poczta Polska Ełk, Porta 2, Hardcross (mieszana), Rebelianci, Młode Dziki, ECK, Bank Pekao SA, Sztorm, GLS.

kategorii mieszanej zwyciężyła drużyna Imperium Siły, 2. miejsce zajęło PWiK Ełk z Gwiazdami, 3. miejsce Hardcross (mieszana)
W kategorii męskiej pierwsi na podium stanęli: Imperium Siły, drudzy PWiK, trzecie miejsce zajęła drużyna męska Hardcross

Na zwycięzców czekały puchary i szampan, które wręczył starosta ełcki Marek Chojnowski.

Organizatorem zawodów jest Starostwo Powiatowe w Ełku wraz z MOS, przy współudziale Biura Regionalnego w Ełku Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie (fundator gorącego posiłku i pucharów), oraz urzędu miasta (udostępnienie bezpłatne parku linowego). Szampana ufundowała firma Pixel. Patronat prasowy nad imprezą sprawowało m.in. Miasto-gazeta.pl.

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy.