Miasto-gazeta.pl
ełcki portal informacyjny

18-latek zniszczył samochód, pobił mężczyznę i ukradł rower. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności

18-latek od kilku tygodniu ukrywał się przed policjantami. Na niewiele się to zdało, bo dzielnicowi ustalali miejsce jego pobytu i zatrzymali go. 18-latek, mimo swojego młodego wieku, ma na swoim koncie kilka poważnych przestępstw. Jest podejrzany o zniszczenie samochodu, uszkodzenie ciała innego mężczyzny, włamanie się na klatkę schodową i kradzież roweru.

Dzielnicowi z Prostek, dzięki dobrej znajomości swojego rejonu służbowego, ustalili miejsce przebywania poszukiwanego 18-latka. Młody mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania, chcąc uniknąć odpowiedzialności za popełnione czyny. Policjanci zatrzymali go w mieszkaniu rodziców jego znajomej (06.01.2023 r.).
Ustalenia wskazują, że 18-latek pod koniec ubiegłego roku dokonał zniszczenia samochodu osobowego, powodując straty w wysokości 2500 złotych. Na przypadkowym, zaparkowanym samochodzie wyładował swoją agresję. Rzucał w niego kostkami brukowymi. Takie zachowanie spowodowało wybicie w aucie czterech szyb.
18-latek jest podejrzany także o spowodowanie obrażeń na ciele innego mężczyzny. W wyniku sprzeczki, która się między nimi wywiązała pod barem, zaatakował pokrzywdzonego. Bił go pięściami i kopał po całym ciele.
Policjanci ustalili również, że 18-latek zdewastował drzwi do jednego z bloków w Ełku. W ten sposób włamał się na klatkę schodową i ukradł stojący tam rower o wartości 1000 złotych.
Młody mężczyzna usłyszał zarzuty za popełnione przestępstwa. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ogłoszenie płatne
REKLAMA
Komentarze

Komentuj i odpowiadaj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *