pixabay.com

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla bezrobotnych i pracujących

W okresie 10-14.01.2022 r. odbędzie się nabór formularzy rekrutacyjnych do projektu Powiatu Gołdapskiego „Moja działalność gospodarcza” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W projekcie zaplanowano udzielenie bezzwrotnego wsparcia finansowego na założenie firmy w kwocie 23 050 zł dla 57 osób oraz finansowego wsparcia pomostowego przez 10 m-cy po rozpoczęciu działalności gospodarczej w kwocie do 1 150 zł/mies. Projekt jest kierowany do mieszkańców powiatów ełckiego, gołdapskiego i oleckiego w wieku powyżej 30 roku życia. W projekcie, oprócz bezrobotnych i biernych zawodowo zaplanowano udział osób pracujących.

Więcej informacji:

W okresie naboru osoby zainteresowane będą mogą złożyć formularze rekrutacyjne w Biurze projektu w Gołdapi oraz dodatkowo w Biurach rekrutacyjno – konsultacyjnych w Ełku i Olecku.

Materiał sponsorowany