foto: MZK EŁK

Komunikacja miejska. Urząd pyta o kurs linii nr 14 i 16

Mieszkańcy Ełku mogą wypełnić ankietę i podzielić się opinią dotyczącą propozycji wydłużenia przebiegu linii autobusowych nr 14 i 16. Zmiana ta związana jest z utworzeniem przystanku przy hipermarkecie b1. Uzupełnione formularze będą przyjmowane do 15 lutego. Ankieta dostępna jest także online.

Urząd Miasta Ełku zwraca się z prośbą o udzielenie opinii na temat wydłużenia trasy części kursów linii nr 14 i 16 o nowo utworzony przystanek autobusowy przy hipermarkecie bi1 w Ełku przy ul. Ciepłej 13. Głosy można oddawać do 15 lutego 2022 r.

Wypełnione formularze należy przekazać poprzez wrzucenie do urn znajdujących się w:

• siedzibie urzędu przy ul. marsz. J. Piłsudskiego 4 (urna znajduje się w pokoju nr 244, pierwsze piętro);
  • przy wejściu do hipermarketu bi1 przy ul. Ciepłej 13,
  • oraz poprzez przesłanie zeskanowanej ankiety na adres e-mailowy: um@um.elk.pl

Ankieta jest również dostępna w formie online na platformie Google pod linkiem

Urząd Miasta Ełku