„Mazur” Ełk: Pilutkiewicz, Krukowski, Cimochowski z dyplomami

W miniony weekend z okazji Dni Białegostoku odbył się międzynarodowy turniej, w którym wzięło udział ponad 30 zawodników z następujących klubów: „Cristal” Białystok, „Hetman” Białystok, MKS II LO Chełm, „Unia” Hajnówka, „Golden Boxing Gym” Białystok, „Victoria” Ostrołęka, OSiR Suwałki, „Tiger” Łomża, „Boxing” Sokółka, zawodnicy z Litwy oraz MKB „Mazur” Ełk.

DB2

DB3W kategorii wagowej 60 kg Pilutkiewicz Damian MKB „Mazur” Ełk wygrał w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut z Erykiem Grono. W kategorii wagowej 63 kg Krukowski Adrian MKB „Mazur” Ełk pokonał 3:0 Piotra Jędrzejewskiego MKS II LO Chełm. W kategorii wagowej 70 kg Cimochowski Adrian MKB „Mazur” Ełk wygrał 3:0 z Jakubem Aleksiejczukiem „Unia” Hajnówka. Pierwsze miejsca zawodników zostały uhonorowane dyplomami. Zawodników z Ełku należy wyróżnić za dobre przygotowanie techniczne i bojowość w ringu.

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki otrzymaniu dotacji z Urzędu Miasta i Powiatu w Ełku na realizację ofert z zakresu kultury fizycznej i sportu.
Tadeusz Biryło[fruitful_sep]