nadesłane

Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Niedźwiedzia

W minioną sobotę w Kętrzynie odbył się Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Niedźwiedzia. Startowało 50 zawodników z Niemiec, Gruzji, Estonii, Litwy i Polski oraz zawodnicy MKB „Mazur” Ełk.

W walce wieczoru, w kategorii wiekowej senior Krukowski Adrian MKB „Mazur” Ełk 69 kg spotkał się z Tomaszem Gryckiewiczem z Olsztyna. Była to najładniejsza walka całego turnieju. Gryckiewicz Tomasz to doświadczony zawodnik, medalista mistrzostw Polski juniorów i seniorów. Po bardzo ładnej walce ełczanin wygrał na punkty z zawodnikiem z Olsztyna. Był to udany debiut Krukowskiego Adriana w kategorii seniorów. Życzymy dalszych sukcesów.
Wyjazd na zawody był możliwy dzięki otrzymanej dotacji z Urzędu Miasta i Powiatu w Ełku.
Tadeusz Biryło