Miasto-gazeta.pl
ełcki portal informacyjny
foto: kpp ełk

Nastolatek zasnął na cudzym balkonie. Trafił do szpitala

Pomocy medycznej wymagał 16-latek po zażyciu nieznanych środków odurzających. Nastolatek wszedł na przypadkowy balkon w mieszkaniu na parterze w bloku, położył się tam i zasnął. Policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy.
REKLAMA

Policjanci interweniowali na jednym z ełckich osiedli (18.09.2022 r.), gdzie na parterowy taras w bloku wszedł młody, nieznany właścicielom chłopak i zasnął. Okazało się, że 16-latek zażył nieznane środki odurzające i stracił orientację w terenie oraz kontrolę nad swoim zachowaniem. Nastolatek trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają teraz okoliczności tej sprawy.

W swoich codziennych działaniach policjanci prowadzą szereg działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej.

Przy tej okazji zwracamy się także do rodziców o podjęcie kroków wychowawczych i prewencyjnych. Wiele młodych osób od września rozpoczęło naukę w nowych szkołach, gdzie mogą spotkać się z nowymi zagrożeniami. Bywa, że młode osoby decydują się na zażywanie substancji o nieznanym składzie, które otrzymują czy kupują od nieznanych osób. To poważne zagrożenia dla życia i zdrowia młodych osób.

Komentarze

Komentuj i odpowiadaj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.