Foto: Dariusz Gajko

Oddaj głos na ełczanina. Dariusz Gajko „Człowiek bez barier”

” Człowiek bez barier” , to już 14 edycja konkursu, którą ogłosił  portal niepelnosprawni.pl.   Wśród nich jest ełczanin Dariusz Gajko.
Dariusz Gajko – charakterystyka

47 lat, miejsce zamieszkania: Skomętno Wielkie, (gmina Kalinowo) rodzaj niepełnosprawności: paraplegia. Od 1988 r. po wypadku motocyklowym porusza się na wózku.

Fotograf specjalizuje się w fotografii portretowej, mody, architektury. Pracuje jako grafik komputerowy w szpitalu w Ełku, fotoreporter serwisu KobiecyElk.pl. Na koncie ma realizację sesji modowych „Fashion Project” m.in. w Mediolanie, Zurychu, Kownie, Warszawie i na Mazurach. Akredytowany fotograf wyborów Miss Polski na Wózku 2014 i 2015, Europejskiego Festiwalu Filmowego „Integracja Ty i Ja” 2015 oraz Spartakiady FAR w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Autor wielu wystaw. Otrzymał stypendium artystyczne prezydenta Ełku, czego efektem była wystawa „Wrota Ełku”. Prowadzi warsztaty fotograficzne dla młodzieży z Polski i Ukrainy, uczy też dorosłych. Współpracuje z instytucjami miejskimi, stowarzyszeniami, grupami artystycznymi. Charytatywnie robił m.in. cykl zdjęć w projekcie „Metamorfozy”.
Wejdź na stonę i  ODDAJ GŁOS NA DARKA– kliknij
źródło: portal www.niepelnosprawni.pl