foto: NADESŁANE.

Pomarańczowe tabletki w kształcie serca. Mężczyzna został zatrzymany

Pomarańczowe tabletki w kształcie serca ujawnili policjanci z Ełku u mieszkańca miasta. Wstępne badania wykazują, że to ekstazy. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej na terenie powiatu ełckiego ustalili, że młody ełczanin może posiadać niedozwolone substancje. W wyniku tych ustaleń policjanci przeszukali zajmowane przez niego pomieszczenia. W piwnicy 25-latka znaleźli pomarańczowe tabletki w kształcie serca, przechowywane w słoiku i plastikowym pudełku. Podejrzewając, że mogą to być substancje odurzające, poddali tabletki wstępnym badaniom policyjnym testerem. Substancja, z której były zrobione, wykazała cechy charakterystyczne dla ekstazy.

Mężczyzna został zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ełku