Pixabay.com.pl

Przyjechał na zakupy. Z wózkiem pełnym towaru uciekł ze sklepu

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, który w sklepie samoobsługowym ukradł różne artykuły o wartości blisko 540 złotych. 32-latek zapakował wózek sklepowy towarem, potem nie płacąc, wyjechał poza sklep i uciekł. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ełku skutecznie walczą z uciążliwymi kradzieżami sklepowymi. Kolejny raz ustalili tożsamość osoby, która dopuściła się takiego przestępstwa.
W wyniku działań operacyjnych policjanci ustalili, że 32-letni mieszkaniec Grajewa odwiedził sklep na terenie powiatu ełckiego. Mężczyzna zapakował do wózka sklepowego różne towary – artykuły spożywcze i kosmetyki. Potem z napełnionym wózkiem, bez płacenia wyjechał ze sklepu na parking i uciekł. Łączna wartość skradzionych produktów została obliczona na kwotę blisko 540 złotych.
Jak widać, ucieczka na niewiele się zdała i próby mężczyzny, by uniknąć odpowiedzialności, okazały się nieskuteczne.
Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sierż.szt. Agata Kulikowska de Nałęcz Oficer Prasowy