foto: FB Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski spotka się dziś z mieszkańcami Ełku

Kandydat w wyborach prezydenckich 2020, Rafał Trzaskowski spotka się w sobotę z mieszkańcami Ełku. Spotkanie zaplanowane jest na godz. 17.30.

Ełk to kolejne miasto na trasie Warmii i Mazur, które ma odwiedzić obecny prezydent Warszawy. Trzaskowski podczas spotkania z mieszkańcami będzie przedstawiał elementy swojego programu wyborczego.

Wczoraj (piątek) sztab Rafała Trzaskowskiego, zorganizował spotkanie online z dziennikarzami lokalnych mediów województwa warmińsko-mazurskiego. Dziennikarze pytali o sprawy regionalne, a także dotyczące samorządu.

Notka
Rafał Kazimierz Trzaskowski (ur. 17 stycznia 1972 w Warszawie – polski polityk i politolog, specjalista w zakresie spraw europejskich, od 2018 prezydent miasta stołecznego Warszawy. Kandydat na urząd prezydenta RP w drugich wyborach w 2020.
Doktor nauk humanistycznych, poseł do Parlamentu Europejskiego VII kadencji (2009–2013), w latach 2013–2014 minister administracji i cyfryzacji, w latach 2014–2015 sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, poseł na Sejm VIII kadencji (2015–2018), od 2020 wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej. (Wikipedia).

Spotkanie z kandydatem odbędzie się na skwerze z Rusałką o godz. 17.30. Relację z wydarzenia będzie można śledzić na FB kandydata.

• Fantastyczne spotkanie, fantastyczny człowiek. Pogoda trochę pomieszała, bo zapewne było by z 1000 osób. Ludzie mają dość tej błazenady, chcą normalności i tą normalność dostaną 🙂

• Tylko Trzaskowski. Mógłby być jeszcze Kosiniak-Kamysz, ale nie wejdzie do 2. tury. Jeśli droga Ci demokracja, wolność, której coraz mniej, przyszłość naszych dzieci, to tylko Trzaskowski! Duda nie ma własnego zdania, podpisuje wszystko jak leci, najlepiej o 4 nad ranem.

• Prawie każdy tylko nie Trzaskowski. On zapomniał że był posłem, że głosował przeciwko obniżeniu wieku emerytalnego. On chce żeby chłop z chłopem legalnie, a baba z babą spać mogła i na to kwit miała/mieli. A niech se i spią ale po co zaraz im kwity na to dawać? A jeszcze i o dzieciach myslą takie pary gejo/lesbo/ Strach takiego dpouszczać jak on w tej Warszawie nie daje rady to co w Polsce nawyrabiałby? Odrzućmy jego, Dudę, Biedronia, a wybierzmy z pozostałych.

• „Od porządku, ludkowie, jest Pambóg, on pilnuje, żeby wszystko szło, było jak było. A diabeł chce zmieniać, powiada: ulepszać. Słyszycie? Ulepszać! Już jemu mało, że krowa cieli sie, dzie tam: on chce, żeby sie źrebiła! O, do czego idzie! Krowy bedo sie źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili. Chłop z chłopem spać bedzie, baba z babo, wilki latać, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, zajdzie na wschodzie! (…)
        Wy wiecie ludkowie, co sie teraz na świecie wyprawia? Mężowie żony rzucajo, matki dzieci! Z ludziow mydło sie robi! Żyto kosami żno: bywajo całe wioski, że sierpa nie uraczysz! (…)
        A w miastach, co w miastach się wyprawia! W dzień śpio, w nocy pracujo, w piątki nie poszczo, niedzielow nie świętujo! Sodomagomora!”

• Gdybym nie wiedział, że to „Konopielka” Redlińskiego, pomyślałbym, że TVP Info przedstawia program wyborczy Trzaskowskiego…

• Ogolone głowy,buciory swastyki nazistowskie flagi, z kim to się łączy?

• Oczywiście to konfederacyjni

• Trzaskoski przypomniał sobie ze 4 lata temu był posłem i głosował przeciwko obniżeniu wieku emerytalnego 🙁 , Duda znowu zapomnaił, ze miał podnieść kwotę wolną od podatku- dla wszystkich 🙁
    Hołownia nie wiadomo kto za nim stoi:(, Kosiniak znowu też nie pamięta że podniósł wiek emerytalny i zapomniał o wsi:(
    Więc głosujmy na Konfederację i Bosaka 🙂

• Kiedyś myślałem nie tak jak ty ale podobnie.Do czasu jednak, kiedy niedawno otrzymałem po 30 latach pracy wyczekiwana emeryturę. ZUS wyliczyl ja na sumę 980 zł.Za mieszkanie płacę 600..Poszedłem do szefa błagać by na emeryturze mnie zatrudnił.Nie znam jeszcze decyzji ale wiem że dzięki dobrej zmianie będę pracował do usranej śmierci.(przepraszam za słowo)

• Po wizycie! Andruk biegał jakby miał biegunkę.

• może cosik zjadł nieświeżego, a może to ta Rusałka rozprasza

• W pierwszej i drugiej turze głosuję na Prezydenta Dudę.

• Mój program jest równie prosty, jak Twój.
      I tura – byle nie Duda.
      II tura – byle nie Duda.

• Boże co za nieszczęście Cię spotkało,odebrało ci rozum.

• To do ja

• W pierwszej turze głosuję na HOŁOWNIĘ !

• A będziesz przy tym beczeć jak Hołownia .Świat pęka ze śmiechu.Znajomi dzwonia i pytają ,czy ktoś mu umarł?

• Popierający Pana Prezydenta Trzaskowskiego ,spotykamy się przy Rusałce.