Miasto-gazeta.pl
ełcki portal informacyjny

Robert Wesołowski. Na zielonej trawce

Podjąłem nieudane próby przekonania do siebie wielu środowisk sceny politycznej. Ta sytuacja prowokuje scenariusz, w którym nie będę już radnym w najbliższej kadencji. Warto w tym miejscu poczynić kilka podsumowań.

Dla mnie był to czas rozwoju, czas czytania książek. Czas, w którym próbowałem udowodnić, że pięćdziesięcioletni facet może rozpocząć świadomą obecność w samorządzie. Dla mnie był to czas, w którym próbowałem promować rozwiązania projektowe dla ludzi starszych — nazwałem te działania filozofią „srebrnego Ełk”. 

Starałem się zwrócić uwagę na problem projektowania przestrzeni publicznych na potrzeby pieszych. Chciałem świata zaprojektowanego na potrzeby spotkań, rozmów, spojrzeń. Próbowałem też zmienić postrzeganie roli radnego w naszym społeczeństwie. Moja wrażliwość skłaniała mnie w stronę tych aktywności.  Teraz zastanawiam się nad przejściem w nową rolę — narratora. 

W tym miejscu wypada podziękować. Nasza kadencja była dłuższa, mieliśmy szansę dłużej być radnymi, to było fajne. Jak to teraz będzie, oglądać na YT sesję Rady Miasta Ełku bez swojego udziału? To będzie trudne — być politycznym emerytem. Ale jakoś dam radę;).

Radny Robert Wesołowski           

Komentarze

4 Komentarze

  • Panie były już radny Wesołowski.po co był panu ten PiS.oni dziś wstydzą się swojego logo tak jak to robi zdegradowany były poseł „Kosa”Wczoraj jedna ze stacji pokazała banery pisuarowców , bez logo było ich kilkudziesięciu.upadek tego ugrupowania bliski.

  • Ale dieta jest? Jest 🙂 To można sobie klikać : „Ale jakoś dam radę ;)”…żenada, upadek, smutek, żal…

    • To jak nie będzie radnym to dalej hajs będzie?? To Oni po kadencji mają emerytury?? Haha

  • Pan Radny Wesołowski lubi zielony kolor. Zasłynął chęcią malowania dachów na zielono a teraz wylądował na zielonej trawce.” Gratulacje”

Komentuj i odpowiadaj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *