foto://www.elk.pl. Na zdjęciu nagrodzeni w 2017 roku

Trwa nabór wniosków do Nagrody Białej Lilii

Trwa nabór wniosków do kolejnej edycji konkursu o przyznanie Nagrody Białej Lilii za osiągnięcia w roku 2020.

To już XV edycja konkursu o przyznanie Nagrody Białej Lilii za wybitny wkład w rozwój i promocję miasta Ełku za rok 2020. Wnioski można składać do 31 marca.

Ideą nagrody jest wyróżnienie osób, które w sposób szczególny swoją codzienną pracą, aktywnością i zaangażowaniem służą miastu i jego mieszkańcom oraz przyczyniają się do promowania Ełku.

Nagrody przyznawane są osobom fizycznym, prawnym i innym podmiotom za szczególne osiągnięcia w poprzednim roku kalendarzowym lub za całokształt działalności w 8 kategoriach:

1. Mecenas Sportu,
2. Sportowiec Roku,
3. Nagroda Artystyczna,
4. Mecenas Kultury,
5. Ambasador Ełku,
6. Przedsiębiorca Roku,
7. Postawa Godna Naśladowania,
8. Nagroda Specjalna.

Nagroda przyznawana jest na wniosek:
  • Prezydenta Miasta Ełku,
  • Przewodniczącego Rady Miasta Ełku lub grupy 5 Radnych,
  • innych organów administracji rządowej i samorządowej,
  • organizacji pozarządowych, społecznych, gospodarczych, zawodowych, związkowych,
  • mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich,
  • grupy 25 pełnoletnich osób fizycznych, stale zamieszkałych na terenie miasta Ełku.
Wnioski składa się w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Ełku lub przesłać pocztą.
Termin składania wniosków: do 31 marca 2021 r.

Wniosek do pobrania:

Dodatkowe informacje dostępne w Wydziale Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku, pokój nr 380 (III poziom), tel. (87) 73 26 192, e-mail: l.remizow@um.elk.pl