W związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju oraz w naszym województwie, ełcki szpital Pro-Medica szykuje się do ponownego uruchomienia oddziału dla osób chorych na CIVID-19.
Aktualnie czekamy na decyzję Wojewody Warmińsko-Mazurskiego w zakresie konkretnego terminu podaje urzędowy portal.
Ponowne uruchomienie oddziału w ełckim szpitalu umożliwi leczenie mieszkańców Ełku i regionu na miejscu, bez konieczności hospitalizacji w szpitalach poza miastem.
Raport z 16 listopada 2021
Liczba zakażonych: 58
Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców: 6,33
Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców: 6,33
Liczba przypadków śmiertelnych: 4:
choroby współistniejące wraz z COVID-19: 0
wyłącznie z powodu COVID: 4
wyłącznie z powodu COVID: 4
Liczba osób objętych kwarantanną 1837
Liczba wykonanych testów: 239
Liczba testów z wynikiem pozytywnym: 67







