Miasto-gazeta.pl
ełcki portal informacyjny

Uderzała w zaparkowane auta, bo nie kupiła alkoholu

45-latka po odmowie sprzedaży alkoholu w sklepie wyładowała swoją złość na samochodach. Kobieta, przeklinając, uderzała w zaparkowane auta. Na szczęście szybka reakcja świadków i policjantów powstrzymały kobietę przed eskalacją agresji i dewastacją mienia.
REKLAMA

Policjanci interweniowali (4 sierpnia 2022 r.) wobec kłopotliwej klientki jednego ze sklepów w gm. Ełk. Kobieta próbowała kupić alkohol. Odmówiono jej zgodnie z zakazem sprzedaży alkoholu osobom nietrzeźwym. Spotkało się to z jej agresywną reakcją. Kobieta wykrzykując wulgaryzmy zaczęła uderzać w zaparkowane w pobliżu samochody. Osoby widzące  niepokojące zachowanie zadzwoniły pod numer alarmowy.

 Szybka reakcja świadków i odizolowanie kobiety być może zapobiegły dalszej agresji i niszczeniu mienia, bo samochody nie zostały uszkodzone. Policjanci doprowadzili 45-latkę do wytrzeźwienia – miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Teraz kobieta odpowie za zakłócanie spokoju i porządku publicznego. Wniosek o jej ukaranie trafi do sądu. Za popełnione wykroczenia grozi kobiecie kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

Komentarze

Komentuj i odpowiadaj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.