Urzędnicy roznoszą decyzje w sprawie wymiaru podatku od nieruchomości na rok 2020

Jak informuje Urząd Miasta Ełku, od 5 lutego urzędnicy roznoszą decyzje w sprawie wymiaru podatku od nieruchomości na rok 2020 (decyzje roznoszone będą również w sobotę i niedzielę). Od 6 lutego wydłużono także czas pracy punktu odbioru decyzji podatkowych awizowanych.

Po odbiór decyzji będzie można zgłaszać się do Urzędu Miasta Ełku przy ul. Piłsudskiego 4 pok. 04 (niski parter) – wejście z lewej strony budynku od strony parkingu.

W 6 do 28 lutego w godzinach: 8:00 – 16:30 (od następnego dnia po otrzymaniu awiza), po 28 lutego w godzinach pracy urzędu: poniedziałek: 8:00 – 16:00, wtorek – piątek: 7:30 – 15:30

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (87) 73 26 202.

elk.pl