Wczoraj uroczyście otwarto hale tenisowe

Trzy namiotowe hale tenisowe powstały przy ul. Parkowej w Ełku. Wczoraj w godzinach popołudniowych oficjalnie otwarto nowe obiekty sportowe.
To jedne z najnowocześniejszych w regionie. Hale są ogrzewane, a także wyposażone w nowoczesne oświetlenie.

Koszt inwestycji sportowej wraz z infrastrukturą wyniósł przeszło 2,7 mln zł. 900 tys. udało się pozyskać dzięki poprawkom w rządowym budżecie, o które wnioskował poseł Wojciech Kossakowski.

Z obiektu będzie można korzystać przez cały rok. Dostępna będzie także Wypożyczalnia sprzętu do tenisa. Jak mówi prezydent Ełku — na ten obiekt czekało miasto i tenisiści.

Miasto będzie zachęcać także do większej popularyzacji tej dyscypliny sportowej.

Nowe zadaszone korty tenisowe będą czynne siedem dni w tygodniu, w godzinach 8.00 – 21.00. Więcej informacji na temat cen i rezerwacji na stronie MOSiR – tutaj-klik.