redakcja@miasto-gazeta.pl

Kim jesteśmy

Nasz adres strony to: http://miasto-gazeta.pl.

Jakie dane osobowe zbieramy i dlaczego je zbieramy
Kiedy goście zostawiają komentarze na stronie, zbieramy dane pokazane w formularzu komentarzy, a także adres IP odwiedzającego i ciąg agenta użytkownika przeglądarki, aby pomóc w wykryciu spamu.

Anonimowy ciąg utworzony z adresu e-mail (zwany również hash) może być dostarczony do usługi Gravatar, aby sprawdzić, czy go używasz. Polityka prywatności serwisu Gravatar jest dostępna tutaj: https://automattic.com/privacy/. Po zatwierdzeniu Twojego komentarza Twoje zdjęcie profilowe jest widoczne dla publiczności w kontekście Twojego komentarza.

Głoska bezdźwięczna
Jeśli przesyłasz zdjęcia na stronę internetową, powinieneś unikać przesyłania zdjęć z wbudowanymi danymi lokalizacji (EXIF GPS). Odwiedzający stronę mogą pobrać i wyodrębnić dane dotyczące lokalizacji z obrazów na stronie internetowej.

Formularze kontaktowe

Osadzone treści z innych stron internetowych
Artykuły na tej stronie mogą zawierać treści osadzone (np. Filmy, zdjęcia, artykuły itp.). Treści osadzone z innych witryn zachowują się w taki sam sposób, jakby odwiedzający odwiedził drugą stronę.

Analityka
Komu udostępniamy Twoje dane
Jak długo przechowujemy Twoje dane
Jeśli zostawisz komentarz, komentarz i jego metadane zostaną zatrzymane na czas nieokreślony. Dzięki temu możemy automatycznie rozpoznawać i zatwierdzać wszelkie komentarze uzupełniające, zamiast trzymać je w kolejce moderacji.

Dla użytkowników, którzy rejestrują się w naszej witrynie (jeśli są), przechowujemy również dane osobowe, które podają w swoim profilu użytkownika. Wszyscy użytkownicy mogą w dowolnym momencie wyświetlać, edytować lub usuwać swoje dane osobowe (z wyjątkiem tego, że nie mogą zmienić swojej nazwy użytkownika). Administratorzy witryny mogą również wyświetlać i edytować te informacje.

Jakie masz prawa do twoich danych
Jeśli masz konto na tej stronie lub masz pozostawione komentarze, możesz poprosić o przesłanie wyeksportowanego pliku danych osobowych, które posiadamy o Tobie, w tym wszelkich danych, które nam przekazałeś. Możesz również poprosić o usunięcie wszelkich danych osobowych, które posiadamy o Tobie. Nie obejmuje to żadnych danych, które jesteśmy zobowiązani przechowywać w celach administracyjnych, prawnych lub bezpieczeństwa.

Gdzie wysyłamy twoje dane
Komentarze gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu.

P.U.OFICYNA
Ul. wileńska 3/39