Miasto-gazeta.pl
ełcki portal informacyjny
mat. nadesłane

„Trening strzelecki” z mistrzem świata w siatkówce już w tę sobotę

Już w najbliższą sobotę Fundacja Marcina Możdżonka zaprasza do Ełku na „Trening strzelecki” z mistrzem świata w siatkówce. Wyjątkowy projekt, do którego multimedalista siatkarskich imprez zaprosił również wyjątkowych gości, odbędzie się na Strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego od godziny 11:00.

Trening strzelecki z Marcinem Możdżonkiem to doskonała okazja do nauki strzelania i popularyzacji strzelectwa sportowego wśród mieszkańców regionu. Na uczestników treningu czekać będzie możliwość strzelania do rzutek, z laserowych pistoletów sportowych oraz KBK-su. Oprócz strzeleckiej rywalizacji przygotowano grę terenową, naukę pierwszej pomocy oraz myśliwski poczęstunek. 

Na zakończenie organizatorzy przewidzieli nagrody dla zwycięzców poszczególnych konkurencji i czas na wspólną integrację. Gośćmi specjalnymi treningu będą Olimpijka z Tokio Sandra Bernal oraz były żołnierz Jednostki Wojskowej GROM, pisarz i podróżnik Naval. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

„Trening strzelecki z Marcinem Możdżonkiem”

Strzelnica Polskiego Związku Łowieckiego w Ełku, ul. Kolejowa, sobota 20 sierpnia 2022 r., start: 11:00 Udział w wydarzeniu od 12. roku życia.

Rejestracja uczestników: Telefonicznie: 87 566 57 24 Mailowo: zo.suwalki@pzlow.pl

ogłoszenie płatne
REKLAMA
Komentarze