Miasto-gazeta.pl
ełcki portal informacyjny

EŁK – miasto perspektyw dla młodych czy starych ludzi

https://www.youtube.com/watch?v=LtBKMGgrfxc&t=505s
Komentarze

18 Komentarze

 • Sami „młodzi” ok.60-ki. Z SLD, PełO -spadkobiercy dawnej PRL dzisiaj liberanoaferalne LEWACTWO.

  • Twój pisior z Nowogrodzkiej to młodzieniaszek klakierze humorzastego. Nieudacznik z urzedu dał dał ci zadanie więc melduj bo znerwicowany cię wywali na zbity pysk. To też rasowy pisior skamlał o błogosławieństwo na Nowogrodzkiej. Potem przyszły mu jak zwykle inne myśli ale było za późno. Chrzest dokonany. Teraz pisior z krwi i kości. Dobrze mu z tym.

 • Kandydatem PiS wg informacji na stronach pisu jest Andrukiewicz.

 • Ciągle piękna jesteś Reniu.Pozdrawiam

 • Flaki z olejem, oglądać się nie da. Pani redaktor jednak najlepiej wychodzi obsmarowywanie innych na łamach swojej gazetki haha

  • Bogusia, Ty. Jesteś po stronie obsmarowywanych jak piszesz a my po stronie pani Redaktor. Bardzo cenimy jej artykuły i gazetę mimo że pewien śliczny Pan nałożył na jej gazetę blokadę. Zapomniał znerwicowany Pan że prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

  • Najlepsze jest to, ze pani Redaktor tu zadawała tylko pytania a odpowiadali inni. Ale dla klakierów czy pasożytów samorządowych, zależnych od innych, pani redaktor jest nie dobra, bo odważyła się na taki program, mimo ze tu własnych ocen nie wystawia. I co najważniejsze , grupa zrobiła to bez żadnych pieniędzy. Inne projekty ze szkoły liderów korzystały ze wsparcia samorządu, taki radny Przygodziński, niby taki zaradny a poszedł po wsparcie do budżetówki, żeby zrealizować swój projekt. Radny Kemicer też był w szkole liderów a projektu ponoć nie zrobił. Takich zaradnych mamy radnych. Tu grupa zwykłych ludzi zadziałała lepiej niż nie jeden radny, Brawo Ełk Mówi. trzymamy, ja i moi sąsiedzi za was kciuki

  • Flaki z olejem to dla was klakierzy prezia. Nie miał on przez 12 lat nic młodym do powiedzenia nie ma i teraz. Tego skrzeku nie sposób słuchać o bratkach i ołtarzach dla kleru.Gazeta choć próbuje wywołać dyskusję na niezwykle ważny temat, przecież już większość młodych z tego umierającego miasta uciekła. 12 lat totalnie zmarnowane.Rezygnacja z udziału w dyskusji potwierdza że jest BLOKADA że strony znerwicowanego prezia na wszystko co robi gazeta.Bał się że mogliby coś powiedziec nie po jego „słusznej” myśli. Roztrzesiony biega po korytarzach łapki mu się trzęsą.Nowa ordynacja wyborcza i negatywne opinie wyborców o 12 zmarnowanych latach spowodują duze zmiany w miescie i nic nie pomogą klakierskie wpisy oddanych których jest coraz mniej.

  • Każde miasto ma rzecznika prasowego. EŁK ma prezia i niech tylko ktoś piśnie choć jedno słowo prasie bez jego zgody biada mu!!!

 • To debata ? To gadanie dziada do obrazu, a „dyskutanci” w tyłek sobie włażą. Dlaczego wracać do Ełku ? Czy kiedyś wracało nas więcej ? Z mojego rocznika maturalnego , po studiach wróciły pojedyncze osoby . Syn lekarza czy adwokata bo przejął praktykę, etat i klientów. Inny wszedł w interes taty – miejscowego rzemieślnika. Pozostali rozjechali się po świecie i mieszkają na różnych kontynentach. Identycznie jest teraz i nic tego nie zmieni. Takie są prawa młodości , a szanse teraz nie są ograniczone wizami , czy kosztami biletów. Kto chce jedzie , pracuje i żyje gdzie znajdzie szczęście. Dlaczego skazywać ich na Ełk, gdzie główną atrakcją jest amerykański murzyn w pubie nad jeziorem i msza w niedzielę na kaca.
  Napiszcie jak są wykształceni i jakie znają języki czołowi ełccy przedsiębiorcy. To będzie ciekawe bo okazuje się ,że do robienia interesu żadne MBA nie jest potrzebne. Nie beczcie więc ,że wykształceni, obyci w świecie nie wracają do Ełku. Nie wracają bo jak są naprawdę dobrzy to znajdą pracę wszędzie . Takie są odwieczne prawa przyrody. 30 lat temu i dziś. I żadna debilna debata nic tu nie zmieni.
  Pan Poseł też nie razi zbyt wysokim wykształceniem czy znajomością języków i świata. W sam raz aby zrobić „dobrą zmianę ” i stanowisko prezesa każdemu mieszkańcowi Ełku ? Bo przecież nikt chyba nie marzy o robocie na taśmie ?

  • Jerry gratulacje,znasz twarze dyskutantów to w wiekszosci ekipa od lat „ślicznego” pana A.Co oni mogą powiedzieć obserwacja ich działań 24 h na dobę.Jedno nie przemyślane zdanie i mogą wiele stracić.12 lat nieróbstwa i klakierskiego głosowania i oni w roku wyborczym podjęli dyskusje.Nie jesteście żadnymi autorytetami. Ci co uciekli jak pisze Jerry nigdy tu nie wrócą bo nikt się nimi nigdy nie zajmował.Budowano
   klechom ołtarze sadzono klomby ,układano alejki by wizualnie było cacy a Ełk to umierające miasto z wypłukanym
   na maxa preziem.

  • Oczywiście że nie wracać dopóki są przy władzy ci którzy nie znaleźli przez 12 lat sposobu by ich zatrzymać. „Doradzali” PREZYDENTOWI RP budowali ołtarze biskupowi.Układali kostkę brukowa by za chwilę ją zerwać oraz mieli niesamowite parcie na szkło zabraniając innym pracownikom zbliżania się do dziennikarskich mikrofonów.

 • A co ma dla młodych do powiedzenia Pan A który przeniósł się do PiSu?chce pokazać młodym jak w „sprytny sposób „można zmienić ugrupowanie udajac przy tym że o tym nic nie wie.

  • Wyborcy są sprytniejsi rozszyfrowali akcję i pozyskali wiadomości wiarygodne.Teraz
   pada pytanie jak przeczytaliśmy w sieci.czy to prawda że widziano na Nowogrodzkiej w Warszawie pana A w towarzystwie pana ktory na codzień chodzi w sukience.zaznaczamy ,czy to prawda?przecież możliwe że ktoś mògl się na pana A ucharakteryzować.Rozne dzieją się rzeczy w naszychdziwnych czasach.

  • A co młodych obchodzi pan A, B czy K ? Zupełnie ich to nie interesuje , olewają wybory to fakt kto się pręży za biureczkiem. To tylko Wy stare grzyby się martwicie takimi nieistotnymi sprawami personalnymi. Miasto nie ma kasy i nie ma perspektyw – bo to zadupie , z próżnego to i S. nie naleje 🙂

   • Pisz za siebie. Mnie obchodzi kto rządzi miastem i będę głosować. Wśród moich znajomych nikt nie zagłosuje na obecnych bo uważamy że już się wyplukali z pomysłów i teraz myślą jak się urządzić. Te konszachty z pisem podejrzane

 • dobro wspólne, gdyby naprawdę chciało wziąć udział, mogłoby podpowiedzieć WCZEŚNIEJ organizatorom, kogo by można było zaprosić ich zdaniem… wygląda na to, że nie mają niczego mądrego do powiedzenia, boją się debaty!

  • Dobrze że prezia zabralo PiS teraz pan Marek ma w końcu wolną rękę.Juz mu nie będą podkładać świnki.

Comments are closed.