Zebrała Renata Szymaszko

To oni będą reprezentować nas w Sejmie

PKW podało oficjalne wyniki wyborów do Sejmu i Senatu. Okręg 35, w skład którego wchodzi także powiat ełcki, będzie reprezentowało 10 posłów.
Zebrała Renata Szymaszko

Po cztery mandaty przypadnie dla Koalicji Obywatelskiej i Prawa, i Sprawiedliwości, po jednym dla Trzeciej Drogi i Nowej Lewicy — tak wygląda oficjalny podział mandatów w naszym okręgu.

Koalicję Obywatelską będą reprezentować: Janusz Cichoń, Anna Wojciechowska, Paweł Papkę oraz Maciej Stanisław Wróbel.

Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości to: Janusz Cieszyński, Artur Chojecki, Iwona Arent oraz Olga Semeniuk-Patkowska.

Mandat Nowej Lewicy należy do Marcina Kulaska. Trzecią Drogę, natomiast będzie reprezentować Urszula Pasławska z partii PSL.

W skład okręgu wyborczy numer 35 wchodzą powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, węgorzewski oraz Olsztyn.