pixabay.com.pl

Tylko dzisiaj potwierdzono 9 nowych zakażeń koronawirusem w Ełku

Aż u 9 badanych osób stwierdzono dzisiaj pozytywny wynik zarażenia koronawirusem. Łącznie w powiecie ełckim zarażonych jest już 25 osób.

Wśród ogólnej liczby(25) zarażonych jest 4 pracowników PCPR oraz osoba duchowna i żołnierz. Pozostałe osoby pochodzą z najbliższego otoczenia nosicieli.

Stan danych przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu ełckiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 na 23.06.2020 godzina 18.00.
Powiat ełcki:
• liczba osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym – 412
• liczba osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie decyzji PPIS – 381
• liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia wirusem SARS – CoV-2 – 0
• liczba osób hospitalizowanych z powodu zakażenia wirusem SARS – CoV-2 – 2
• liczba osób, u których stwierdzono wynik dodatni – 25
• liczba ozdrowieńców – 2

Przypominamy, że obowiązujące przepisy dają możliwość właścicielowi sklepu lub jego obsłudze na nieobsługiwanie klientów bez maseczek. Za brak maseczki w takiej sytuacji „sklep” może wezwać odpowiednie służby.