Miasto-gazeta.pl
ełcki portal informacyjny

Dwóch kandydatów na fotel prezydenta Ełku

Wygląda na to, że w nadchodzących wyborach na prezydenta miasta będą dwaj główni kandydaci: Tomasz Andrukiewicz z Dobra Wspólnego, który ubiega się o reelekcję oraz Krzysztof Wiloch z ugrupowania Łączy Nas Ełk.

Andrukiewicz ma za sobą już kilka kadencji na stanowisku prezydenta, co sugeruje pewną stabilność i doświadczenie w zarządzaniu miastem. Jego program wyborczy koncentruje się w dużej mierze na kontynuacji dotychczasowych działań, co może przemawiać do tych wyborców, którzy są zadowoleni z obecnego stanu rzeczy i chcieliby kontynuacji rozpoczętych inicjatyw.

Z kolei Krzysztof Wiloch jest doświadczonym samorządowcem, co może wskazywać na jego znajomość lokalnych potrzeb i umiejętność skutecznego działania na rzecz społeczności. Chociaż na razie nie zaprezentował programu wyborczego, jego długotrwałe zaangażowanie w samorządność może przyciągnąć wyborców poszukujących nowych pomysłów i podejścia do spraw miasta.

Kampania wyborcza będzie kluczowym momentem, aby obaj kandydaci mogli przedstawić swoje wizje i plany dla przyszłości miasta. Wyborcy będą mieli okazję dokładnie przyjrzeć się propozycjom każdego z kandydatów i podjąć decyzję, która w ich opinii najlepiej odpowiada potrzebom społeczności lokalnej.

Komentarze

36 Komentarze

 • Ile jeszcze kadencji mieszkańcy Ełku będą pozwalać na rządy tych samych ludzi. Prezydenta Polski możemy wybrać tylko na dwie kadencje a w takim Ełku jak w Putinowskiej Rosji – czwarta, piata , szósta kadencja i rządy tych samych przy korycie. Radni którzy pierdzą w stołki od czterech kadencji i biorą co miesiąc po ponad 3tyś.zł. – już dorobili się emerytur. Każdego miesiąca sami radni kosztują ponad 60 tyś zł – to rocznie ponad 720 000 tysięcy. Normalnie lokalna mafia.

 • Apel do kobiet Gminy Ełk.Nigdy wójtem Gminy nie była kobieta dlatego zagłosujmy na kobietę.Kobiety zadecydowały że dziś pisiory stracili władzę.zrobmy podobnie by ten co wszystko już zaliczył,zaliczył porażkę Tylko kobieta .

  • Apeluję – idiotyczne feministki wysyłać bezpośrednim transportem na front – na Ukrainę.

 • Pan Andrukiewicz teraz dopiero zacznie się obijać.Wie że to ostatnia kadencja.Dlatego mieszkańcy Ełku powinni wziąć to pod uwagę.podobnie w Gminie .Oni już teraz mało mogą ich partie przegrały wybory.Co dziś może dac tym panom Kaczor?Jakim autorytetem może być dziś Karaś który tak jak wójt nie przyszedł na debatę.Wstyd.Gdzie teraz pojedzie wójt po kartonik Koalicja takich nie rozdaje.Kogo na misia chwyci pan Prezydent kiedy jego darczyńca też przez Panią Senator został odstawiony do III LIGI.Pogmatwalo się i tylko wyborcy wiedzą na kogo zagłosują.

 • Osa lata po Gminie jakby mu terpentyną posmarowali.Jednak już mieszkańcy zadecydowali.KOBIETA Wójtem Gminy Ełk.

  • Tak, tak kobieta wójtem gminy i niech zacznie prowadzić porządny zamtuz – to i mężczyźni będą zadowoleni

 • Co do Kossakowskiego to bądźmy ostrożni.oni wstydzą się swojego loga partyjnego i myślą że mieszkańcy Gminy to idioci.To pisior i koniec dyskusji.A gdzie ten wyszczekany wulgarny Osa podobnie jak Kossakowski przestraszył się dwóch kobiet?Wstyd i hańba! Mieszkańcy was odpowiednio podsumują.Dziwi natomiast postawa pana Sidora ,kandydat który przestraszył sie dyskusji z dwoma kobietami jest na zawsze skompromitowany.Kobiety wybierają kobiety.

  • Kobiety do burdelu i do garów a nie do władzy.

 • Rozmawiam z Elczanami.maja Andrukiewicza i tej kliki dobrzakow DOŚĆ.Najwyzsza pora to zmienić.

  • Debata bardzo dobrze przygotowana.Duze zainteresowanie tylko tych „najważniejszych „ zabraklo.Dobrze ze nie słyszeli co o nich mówili mieszkańcy gminy wychodząc z debaty. Osewski może się pakować…Kossakowskiego już nikt w mieście nie traktuje poważnie.Z uczestniczących w debacie Pań bezkonkurencyjna była Pani Bozena Rogowska. Pora by w gminie na fotelu wójta usiadła dobrze przygotowana kobieta.W debacie padło wiele pytań do tych przestraszonych porażką kandydatów.organizatorzy przekażą im pytania zobaczymy czy odpowiedzą.Podobnie jak mieszkańcy Ełku mają dość Andrukiewicza mieszkańcy Gminy Ełk mają dość Osewskiego który robi łaskę że inwestuje w gminę , a to po prostu jego obowiązek.

 • Gratulacje Panu Krzysztofowi.Elczanie zagłosuja na Pana.Teraz wiemy że kampania ruszyła.Dosc już tego tancora i montażysty kamer.Elczanie chcą zmiany.Tak jak zmiany chcą też mieszkańcy Gminy Ełk.

 • Panie Wiloch do roboty.Niezadowolenie z prezydentury Andrukiewicza ogromne.gdzie Pan jest?

  • Pan Krzysio prowadzi dziwną kampanię albo raczej wcale jej nie robi.A szkoda.

   • Pan K.W. osiągnął wiek emerytalny i powinien rzeczywiście zasilić szeregi emerytów. Pozna lepiej życie seniora emeryta i będzie super społecznym doradcą prezydenta miasta. Ma wypracowane źródło dochodów i nie powinien sięgać po pracę w budżetówce. Może otworzyć jakiś prywatny biznes, to tak ok.

    • Do pracownika ZEM.Widac ze to pisowskie wypociny. Policz ile latek ma Twój guru Kaczyński.Ile lat wprowadza bałagan nienawiść w Polsce. Najpierw zacznij od tej mafijno złodziejskiej organizacji.Prokuratorzy nie wyrabiają się w pisaniu aktów oskarżenia..Rząd zamiast zająć się rządzeniem musi powsadzać tych speców za kraty.za jakąkolwiek dziedzinę się weźmie to wszędzie oszustwa i kradzieże.Popatrz na swoje lata a potem rozliczaj innych.

     • Wydawało mi się, że mówimy o wyborach samorządowych a nie parlamentarnych. Co do zasady, każdy guru jest wiekowy np. Pan Tusk – emeryt. W samorządach raczej guru nie ma.

   • Skoro Prezydent lubi tańczyć to niech tańczy Mlode dziewczyny z nim tańczyć nie chcą a i tak tylko on sam uważa że jest dobrym tancerzem.

   • Krzysztof Wiloch głosujemy na Ciebie. W sondażach prowadzisz..

 • Do. Sąsiadki. Delma to pan nikt.

Komentuj i odpowiadaj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *