Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego listem gończym za przestępstwo narkotykowe

Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego listem gończym 38-latka. Mężczyzna ukrywał się, chcąc uniknąć kary roku i dwóch miesięcy pozbawienia wolności. Gdy dowiedział się o wizycie policjantów na posesji próbował jeszcze ukryć się w pomieszczeniu gospodarczym. Bezskutecznie - stamtąd wyszedł już w kajdankach i trafił do zakładu karnego.

Do zakładu karnego trafił poszukiwany od kilku miesięcy listem gończym 38-latek. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, chcąc uniknąć zasądzonej kary. Dzielnicowi z gminy Ełk, dzięki dobrej znajomości rejonu służbowego ustalili, gdzie może przebywać mężczyzna i odwiedzili to miejsce. Mężczyzna na widok policjantów ukrył się jeszcze w pomieszczeniach gospodarczych na posesji, ale na niewiele się to zdało, bo tam policjanci go odnaleźli i zatrzymali go.

Teraz spędzi w zakładzie karnym najbliższy rok i 2 miesiące. Jest to kara za wcześniejsze przestępstwo, które popełnił – posiadanie środków odurzających.