Miasto-gazeta.pl
ełcki portal informacyjny

Małgorzata Kopiczko „jedynką” do sejmiku wojewódzkiego

W trakcie poniedziałkowego briefingu, który prowadzili poseł Janusz Cieszyński i Małgorzata Kopiczko, niegdyś pełniąca funkcję senatora, ujawniono nową kluczową postać w strukturach Prawa i Sprawiedliwości na obszarze Ełku.

 Ogłoszono, że Małgorzata Kopiczko, posiadająca bogate doświadczenie w działalności politycznej i organizacyjnej, obejmie rolę pełnomocnika partii. Dodatkowo Kopiczko stanie na czele listy wyborczej do sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego, reprezentując region ełcki.

Warmia i Mazury dzielą się na pięć okręgów wyborczych, wśród których okręg ełcki skupia powiaty: kętrzyński, węgorzewski, gołdapski, olecki oraz ełcki, co podkreśla jego strategiczne znaczenie dla działalności Prawa i Sprawiedliwości.

Małgorzata Kopiczko przejęła obowiązki pełnomocnika partii w Ełku po Wojciechu Kossakowskim. Zarówno Kopiczko, jak i Cieszyński, pytani o konkretne nazwiska kandydatów do różnych stanowisk samorządowych, w tym na prezydenta Ełku oraz wójta gminy, zachowali milczenie, zapowiadając, że pełna lista kandydatów zostanie ujawniona niebawem.

Ta zmiana kadrowa oraz zapowiedź nadchodzących wydarzeń politycznych świadczą o dynamicznym okresie przygotowań i reorganizacji wewnątrzpartyjnych, mających na celu umocnienie pozycji Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami samorządowymi.

Materiał nadesłany

Komentarze

25 Komentarze

 • Wykolegowała Kossakowskiego. I tyle.Respirator pomógł.

 • Przejęła obowiązki po Kossakowskim większej bzdury
  nie słyszeliśmy.wierzycie że Kosa poszedł do tej co nie musi się przed nikim tłumaczyć i powiedział Małgoś przejmij po mnie obowiązki bo ja nie wyrabiam.

 • O kurde… kim jest ta pani przy mikrofonie? To jakaś podszywaczka pod Panią Kopiczko… ja widzę plakaty i tam jest ktoś zupełnie inny… !!!

 • Pamiętamy jak to swoim PiS w pierwszej kolejności dzielił wszelki środki.Dzis po przegranych wyborach pora wyrównać rachunki.Dlatego nie głosujemy na PiS bo co oni dziś mogą.nikt nigdzie nie widział pani Kopiczkowej z kartonowymi czekami.A kto widział Kossakowskiego,też nikt ,dlatego też nikt na nich nie zagłosuje.. Region potrzebuje środków finansowych nie marnujmy głosów.

  • Całkowicie odjechane stanowisko. „Pora wyrównać rachunki”, czyli co, głosujemy na wszystkich innych oprócz PiS-u, aby potem swoim wygranym w pierwszej kolejności dzielić środki? Natomiast ostatnie zdanie jest zagadką do rozwiązania, właśnie dla urzędnika. Jeśli ja potrzebuję kasy, muszę ją sobie wypracować a ewentualne kredyty spłacić. Z czego żyje urzędnik i na czym polega jego praca?

 • Mam pytanie do pani K która przed nikim nie musi się tłumaczyć.Ile respiratorów dostarczycie dla służby zdrowia w naszym mieście.liczymy że pomoże pani w realizacji tego zadania ,pan o ksywie „respirator”.Obecny na zdjęciu?

 • Zapytajmy kogokolwiek z czego zasłynęła była na szczęście Pani senator.. Otrzymamy odpowiedź , zmarnowany czas w Senacie.Zmarnuje też czas w Sejmiku.

 • Do kolegi z miasta.Pani K nie musi się przed nikim tłumaczyć.znamy jej wystąpienie.My zaś nie musimy na nią głosować.Proste.

Komentuj i odpowiadaj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *