KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KOSSAKOWSKIEGO

Wojciech Kossakowski: Bądźmy razem dla lepszej przyszłości naszej gminy

Wojciech Kossakowski. Jako kandydat na urząd wójta Gminy Ełk chcę podziękować wszystkim mieszkańcom za ciepłe przyjęcie podczas wizyt domowych. Mieliśmy niezwykłą przyjemność rozmawiać z Wami, mieszkańcami naszej okolicy, i wysłuchać Waszych opinii i pomysłów na temat naszej społeczności. Wasza gościnność i otwartość były dla nas niezwykle inspirujące i dają nam siłę do dalszej pracy na rzecz dobra naszej gminy.

Od drzwi do drzwi, razem z komitetem wyborczym, odwiedziliśmy wiele domów, słuchając potrzeb i obaw mieszkańców. To dla nas ogromna wartość — możliwość bezpośredniego kontaktu z Wami, naszymi wyborcami. Dzięki Waszym opiniom i sugestiom możemy lepiej zrozumieć, jakie sprawy są dla Was najważniejsze i jak możemy Wam pomóc.

Jestem wdzięczny za ciepłe przyjęcie i zaufanie, jakim nas obdarzacie. Pragniemy zapewnić Was, że nasze zobowiązanie do działania na rzecz dobra wspólnoty jest niewzruszone. Jesteśmy gotowi słuchać Was dalej i podejmować działania, które będą służyć naszej społeczności jak najlepiej.

Zapraszam wszystkich do udziału w wyborach 7 kwietnia. To nasze wspólne święto demokracji, gdzie każdy głos ma znaczenie. Bądźmy razem, dla lepszej przyszłości naszej gminy.

7 kwietnia. To czas, kiedy możecie zadecydować o przyszłości Waszej gminy. Bądźcie aktywni i uczestniczcie w wyborach, aby wspólnie kształtować naszą przyszłość!

Zapraszamy do udziału w wyborach — bo razem możemy zrobić więcej!

Materiał opłacony przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KOSSAKOWSKIEGO